Cuma , Temmuz 23 2021
AnaSayfa / Şile Samsung Klima Servisi

Şile Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Merkez Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak, çalışmalarımıza başladığımız günden beri İstanbul Anadolu yakasında onurla hizmet vererek Klima arızalarını gidermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik servis elemanlarımız ile ; en kaliteli şekilde Samsung Klima Servisi Klima servisi, Samsung Klima Servisi Klima bakımı, Samsung Klima Servisi Klima arıza hizmetleri sunuyoruz.

Merkez Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak Klima tamir ve bakımlarında, petek bakımlarında uygun servis ücreti ve 1 yıl garantili yedek parça ile hizmet sunmaktayız. Bu süre aşamasında bizden kaynaklı bir problem meydana geldiğinde karşılaşılan problemi Klima servisi olarak biz karşılıyoruz. Klima Servisinde görev alan ekibimiz Klima alanında tecrübeli ve son derece güvenilir uzmanlardan oluşmaktadır. Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. Klima tamiri ve Klima Bakımı gibi konularda en güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tamirat ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktır. Klima Servisimizin çağrı merkezini aradığınız da karşılaştığınız problemi belirttiğinizde arıza müşterinin çözebileceği gibi ise çağrı merkezimizde görev alan personel yapmanız gereken işlemleri belirtmektedir.Karşılaştığınız arıza büyük bir arıza ise Klima servisimiz teknik personel yönlendirmektedir.Klima servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini gerçekleştirir. Ardından Klima cihazınızdaki arızayı tamir etmek için gerekli işleme alır.Tamir işlemi sırasında eğer mekanik yada elektronik bir malzeme arızalı ise müşterinin onayı alınarak arızanın sebebi olan parça orjinal parça ile değiştirilir.Klima cihazı hazır çalışır konuma getirilerek müşteriye teslim edilir.

Klima cihazlarının düzenli bir şekilde Klima servisimiz tarafından Klima bakımları yapılmalıdır.Klima yapılan cihazların ömürleri hem uzar hemde Klima cihazı daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Klima Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Klima Servisimiz teknik servis ve bakım hizmetleri ile bu sektörde ilk kurumsal özel Klima bakım servisi olmanın ayrıcalığı ile ticaret hayatına başlamıştır.

İstanbul un tüm semtlerinde Klima servisi gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Evinizdeki ısıtma ve soğtma amaçlı olarak kullanılan Klima tamiri ve Klima bakımı servisimizde teknik donanımlı ve yetki belgeli uzman ekibimiz tarafından özen gösterilerek yapılmaktadır. Klima, klima, gibi cihazlarınızın arızalarını Klima Servisi olarak sizlere sınırsız hizmet sağlamaktayız.

Samsung Klima Servisi Klima Çalışmıyor

Klimala ilgili birçok sorun, sorunu gidermek için profesyonel bir teknisyene ihtiyaç duyarken, bazen bir ev sahibinin basit sorunları küçük bir sorun giderme ile düzeltebileceğini görüyoruz.

Klimala karşılaşabileceğiniz en yaygın dört problemi ele almanıza yardımcı olmak için aşağıdaki sorun giderme kılavuzunu bir araya getirdik.

Klimaların çok sık karşılaşılan sorunlarının yetersiz bakımdan kaynaklanabileceğinibelirtmek önemlidir . Gelecekteki sorunlardan kaçınmak için, ısıtma ve soğutma sistemleriniz için yıllık bakım planı oluşturmanızı öneririz.

Ataşehir – Beykoz – Çekmeköy – Kadıköy – Kartal – Maltepe – Pendik – Sancaktepe – Şile – Sultanbeyli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Samsung Klima Servisi Klima Açılmıyor

Klima açılmıyorsa, önce kondansatörün çalışıp çalışmadığını belirlemek için ünitenizi dışarıdan kontrol edin. Ünitenin prize takılı olduğundan ve termostatınızın doğru şekilde ayarlandığından emin olun.

Kulağa basit geliyor, ama termostatınızı 5 ila 10 derece düşürün ve sorunun giderilip giderilmediğine bakın ve termostatınızın soğuduğuna emin olun. Bakım Müdürümüz John, birçok termostatın zor olduğunu ve ev sahiplerinin el kitabını okuyarak zaman ve paradan tasarruf edebileceklerini belirtti.

Ardından, yanmış bir sigortanın veya devre kesici bir devre kesicinin sorumlu olup olmadığını kontrol edin.

Klima hala açılmıyorsa veya bobininiz donmuşsa, motorunuzda veya kompresörünüzde bir sorun olabilir ve sisteminizi onarmak için bir uzmana başvurmanız gerekecektir.

Samsung Klima Servisi Klima Soğutmuyor

Klima açılacaksa ve termostatınız doğru şekilde ayarlanmışsa, ancak sisteminiz soğutma yapmıyorsa kirli veya bloke edilmiş bir hava kondenseriniz olabilir. İlk adımınız dış üniteyi kontrol etmek ve etrafı temizlemek ve hava sirkülasyonunu engelleyen herhangi bir pisliği veya yabancı otu temizlemek.

Ardından filtrenizi kontrol edin ve temiz olduğundan emin olun. Çoğu zaman, filtrenin kirli olduğunu ve havanın buharlaştırıcı bobiyle sınırlı kalması durumunda, bobin dondurabiliyor. Evcil hayvanlarınız varsa veya sık sık çalıştırıyorsanız, filtrenizi daha sık değiştirmeniz gerekebilir. İyi bir test, filtrenizi dışarı çekip görüp göremeyeceğinizi kontrol etmektir.

Klima hala hava soğutmuyorsa, kompresörünüzle veya soğutucunuzla ilgili bir probleminiz olabilir ve bir uzmana başvurmanız gerekecektir.

Samsung Klima Servisi Klima Yeterli Soğutumuyor

Klima açık ve düzgün bir şekilde ayarlandıysa ancak evinizi standartlarınıza göre soğutmuyorsa, evinize uygun boyutta olmayan bir üniteniz olabilir.

Sisteminizin, evinizi ortalama yaz gününde serinletmek için boyutlandırılması gerektiğini unutmayın. Ortalama sistem, dış ve iç ortam sıcaklığı arasında 20-25 derece sıcaklık farkını muhafaza edebilmelidir. Başka bir deyişle, Klima evinizi 95 derece dışarda iken 68 dereceye kadar tutmak için tasarlanmamıştır.

Normal bir yaz günü ise ve Klima hala devam edemiyorsa, şarj veya donmuş bir buharlaştırıcı bobinde bir sorun olabilir. Dış ünitenizde buzlanma görürseniz, kapatın ve bir profesyonel çağırın.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Klima servisi firmamız kuruluşundan bu yana müşterilerimize en uygun servis garantisi, en hızlı çözümü kendine ilke edinmiştir. Klimalerinize takılan parçalar Klima Servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir ve sizin talepleriniz doğrultusunda Klima servis hizmeti vermekteyiz.

Klima servisi ve diğer tüm hizmetlerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Aynı gün içerisinde servis imkânı sağlayan firmamız, maliyeti düşük bakım ve onarımlar gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz.

Uygun ödeme koşulları ile her zaman müşterilerine tam destek sağlama amacında olan Klima servisimiz her marka ve modele Klima tamir, bakım ve onarım hizmetini sertifikalı uzman personelimizle, özenle gerçekleştirmektedir. Sık sık arıza yapan Klimanizin uzun süre, yüksek performans ve yüksek verim ile sorunsuz, güvenle kullanmak istiyorsanız en az yılda 1 kez Klima cihazınızın bakımı ve petek temizliğini mutlaka yaptırmalısınız.

Klima cihazınız arızalandığında Klima servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik Servis personellerimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelip ilk olarak arıza tespiti gerçekleştireceklerdir. Arıza tespitinin ardından gerekli tamir işlemine başlayacaktır.Parça değişim işlemi gerçekleştirilmeden önce mutlaka müşterinin onayı alındıktan sonra parça değişimi yapılmaktadır. Değiştirilen her parça Klima tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı Arçelik – Beko imizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak İstanbul Anadolu yakası genelinde Klima bakımı , Klima tamiri , petek temizleme gibi konularda destek vermekteyiz..Servis ağımızın içerisinde anadolu yakasında bulunan tüm ilçe semtler bulunmaktadır.

Klima bakımı ve Klima servisi alanında aldığımız teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler üretiyoruz.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak temel prensibimiz müşterilerimin karşılaştıkları problemleri kesin ve zamanında çözerek uygun fiyatları ön plana çıkarmaktır.

Klima bakımı yaptırmayan kullanıcıların Klima arızalarının meydana gelmesi durumunda da Klima servisimizi arayarak Klima tamir konusunda destek alabilir.Öyleki Klima servisimiz uzman Klima teknik servis elemanlarından oluşmaktadır.Klima arızalarının Klima elektronik yada mekanik parçalarından kaynaklı ise parça değiştirilmektedir.Değiştirilen parça orjinal olup Klima Servisimiz tarafından 1 yıl garantisi altındadır.

Klima Servisimiz de verdiğimiz diğer bir hizmetimiz ise Klima bakımıdır. Klima bakımı mutlaka Klimanize yaptırmalısınız.Klima bakım yaptırmayan kullanıcılar Klimalerinde büyük arızalara neden olmaktadırlar.Klima arızaların önüne geçen Klima bakımı aynı zamanda Klima cihazların ömürlerini uzatmaktadır.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi çağırdığınız zaman Klima firmasının vergi levhası olup olmadığını sorun.Çünkü Klima servisi adı altında merdiven altında faaliyet gösteren şahıslar Klima cihazlarına zarar vermektedir. Aynı zamanda yüksek fiyatlarla tamir etmektedirler.

Klima Servisimiz vergisini veren ve çalışanlarımızın düzenli bir şekilde sigortasını ödeyen güvenilir ve kaliteli yılların şirketidir.Türkiyenin en önemli Klima şirketlerin başında gelmektedir.Bünyemizde çalışan teknik personel düzenli bir şekilde Klima alanında eğitim almaktadır.Aynı zamanda müşteri ile iletişimini kuvvetlendirmek amaçlı iletişim dersleri özel hocalardan alınmaktadır.

Klima konusunda bir diğer tavsiyemiz mutlaka petek temizleme hizmeti almalısınız.Klima petek temizleme hizmeti almanız durumunda emin olun ki Klimanizin petekleri daha verimli ve kaliteli bir şekilde ısınacaktır.Bu sayede Klimanizin petekleri temizlenmesinden dolayı doğalgaz faturanız düşük seviyelere gerileyecek ve bütçeniz sarsılmayacaktır.

Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı Arçelik – Beko imizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı Arçelik – Beko i numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi – Akai Klima Servisi – Airfel Klima Servisi – Arrow Klima Servisi – Alarko Klima Servisi – Acson Klima Servisi – Amcor Klima Servisi – Samsung Klima Servisi Klima Servisi – Altus Klima Servisi – Aura Klima Servisi – Americool Klima Servisi – Auer Klima Servisi – Bosch Klima Servisi – Baymak Klima Servisi – Baxi Klima Servisi – Baykan Klima Servisi – Beko Klima Servisi – Buderus Klima Servisi – Cartel Klima Servisi – Carrier Klima Servisi – Sanyo Klima Servisi – Sharp Klima Servisi – Samsung Klima Servisi – Shiro Klima Servisi – Siemens Klima Servisi – Sigma Klima Servisi – Summer Klima Servisi – Frigidaire Klima Servisi – Wesper Klima Servisi – Seikon Klima Servisi – Frico Klima Servisi – Oreon Klima Servisi – Lennox Klima Servisi – Daiku Klima Servisi – Daikin Klima Servisi – Demirdöküm Klima Servisi – Denki Klima Servisi – Daimont Klima Servisi – Velena Klima Servisi – Electra Klima Servisi – Electrolux Klima Servisi – Faico Klima Servisi – Falke Klima Servisi – Fuji Klima Servisi – Ferroli Klima Servisi – Salontipi Klima Servisi – Fuji Electric Klima Servisi – Funai Klima Servisi – Galanz Klima Servisi – General Klima Servisi – Generalelectric Klima Servisi – Sunny Klima Servisi – Sanyo Klima Servisi – Tobo Klima Servisi – Toyo Klima Servisi – Toshiba Klima Servisi – Trane Klima Servisi – Trimax Klima Servisi – Hicon Klima Servisi – Regal Klima Servisi – Well Klima Servisi – Teba Klima Servisi – Zibro Klima Servisi – Siesta Klima Servisi – Fancoil Klima Servisi – Contek Klima Servisi – Goddman Klima Servisi – Gree Klima Servisi – Hier Klima Servisi – Hitachi Klima Servisi – Huyundai Klima Servisi – Kelon Klima Servisi – Kolin Klima Servisi – Lg Klima Servisi – Midea Klima Servisi – Mitsubishi Klima Servisi – Mitsui Klima Servisi – Panasonic Klima Servisi – Panda Klima Servisi – Rubenis Klima Servisi – Raks Klima Servisi – Samui Klima Servisi – Flores Klima Servisi – Tronic Klima Servisi – Unionair Klima Servisi – Vestel Klima Servisi – York Klima Servisi – Zass Klima Servisi – Zen Klima Servisi- Westinghouse Klima Servisi – Seg Klima Servisi – Lg Beko Klima Servisi – Weili Klima Servisi – Samsung Klima Servisi Tavantipi Klima Servisi – Samsung Klima Servisi Kanallı Klima Servisi

Merkez Klima Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise petek temizleme işlemlerinin yapılmasıdır.Petek temizleme işlemi gerçekleştirilmesi durumunda evinizin ısınması daha verimli bir hal alacaktır.Aynı zamanda doğalgaz faturanızda büyük düşüşler meydana gelecektir. Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Klima servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.Klima arızalarınızda tüm Klima markalarını Klima servisimize tamir ettirebilirsiniz.Klima servisi olarak yapmış olduğumuz tüm tamirlerde değiştirilen parçaların garanti süresi 1 yıldır.Klima servisi hizmeti verirken ilk temel amacımız profesyonel işçilik ve güvenilir teknik servis hizmeti vermektir.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi

Klima bakımı yaptırmayan kullanıcıların Klima arızalarının meydana gelmesi durumunda da Klima servisimizi arayarak Klima tamir konusunda destek alabilir. Öyleki Klima servisimiz uzman Klima teknik servis elemanlarından oluşmaktadır. Klima arızalarının Klima elektronik yada mekanik parçalarından kaynaklı ise parça değiştirilmektedir. Değiştirilen parça orjinal olup Merkez Klima Servisimiz tarafından 1 yıl garantisi altındadır. Klima servisi olarak tavsiyemiz Klimanizdeki arıza tamiri için Klima servisi seçimizde mutlaka vergi levhası olan ve deneyimli uzman Klima servislerini tercih etmelisiniz.Aksi durumda hem tamir ücreti hemde zaman kaybı yaşamış olursunuz. Merkez Klima Servisi olarak Klima tamirinde çıkabilecek masrafları en minumum seviyesinde tutmaktayız.Böylece hem kaliteli Klima servisi hizmeti müşterilerimize sağlıyoruz hem de müşterilerimizin cebinden gereksiz yere fazla servis ücreti çıkmasını engellemiş oluyoruz.

Samsung Klima Servisi Klima Servisi olarak tavsiyemiz petek temizleme hizmetini mutlaka yaptırmalısınız.Klima Servisimizdeki petek temizleme cihazların ve kullanılan kimyasal maddeler Klima peteklerinizin daha iyi temizleme için idealdir.Merdiven altı kabul edilen şahısların petek temizleme işine girdiklerini duyduk.Klimanizin bakımını , Klimanizin petek temizlemesini mutlaka şirketimize yaptırmalısınız.Kullandığımız makinenin kuvvetli olması nedeniyle temizleme işlemi 20-30 dk sürmektedir.Diğer firmaların kullandıkları ise 2-3 saat sürmektedir.Petek temizleme sayesinde doğalgaz faturasında düşüş yaşayacaksınız ve petekleriniz evinizi verimli bir şekilde ısıtacaktır.

Klimanizin bakımı düzenli yapılmadığı durumlarda Klimanizin ne zaman arızalanacağı bilinmemektedir.Böyle bir durumla karşılaştığınız 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterimize en yakın teknik servis elemanlarımızı yönlendirecez.Komib bakımı cihazınızın hem ömrünü 5-10 yıl ekstradan uzatacaktır. Ek olarak kullandığınız cihazın verimli bir şekilde çalışması sağlanacaktır.

Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Merkez Klima Servisi, gerekli müdahaleleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren, gerekli Klima tamir ve bakım işlerini gerçekleşten önemli Klima servisi firmalarındadır.Klima Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlerde gezici teknik servisimiz mevcuttur.

Klima Servisimizde görev alan personeller Klima alanında ve iletişim alanında özel hocalardan düzenli bir şekilde eğitim almaktadır.Çalışan personellerimizin sayısı toplamda 12 kişidir.Hizmet alanımızda Klima bakımı , Klima tamiri ve petek temizleme hizmetidir. Klima cihazınızda arıza meydana gelmesi durumunda Klima servisimizin çağrı merkezini arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.Karşılaştığınız arıza müşteri odaklı ise müşteri temsilcimiz size yapmanız gereken bir kaç işlemi uygulamınızı isteyecektir.Eğer arıza müşterinin çözebileceği gibi değil ise Klima servisimiz siz değerli müşterimize teknik personel yönlendirilecektir.Teknik personelimiz belirtilen adreste ilk olarak arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir.İkinci aşamada ise karşılaşılan arızanın giderilmesi için tamir işlemi başlatır.Bu aşamada Klima cihazındaki elektronik yada mekanik parçanın sorunlu olması durumunda parça değişim işlemi gerçekleştirilir.Parça değişim işleminde müşteri onayı alınmadan Klima parçası değiştirilmez.Değişim işleminde değiştirilen orjinal parça şirketimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Klima Servisimiz tarafından verilen bir diğer hizmetimiz Klima bakımıdır.Klima bakım hizmetimizde Klima cihazlarının sık sık arızalanmasının önüne geçmek için yapılması gereken en önemli adımlardan biridir.Klima Servisimiz tarafından Klima bakımlarında hem Klima cihazların arızalanmalarını engelliyoruz hem de cihazların ilk günkü gibi performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.Klima cihazların da yaptığımız Klima bakımları sonra gözlemlerimize Klima cihazları 3-5 sene ömür uzattığına şahit olduk.Sizde Merkez Klima Servisimizi seçerek Klimanizin arızalanmasının önüne geçebilirsiniz.

Samsung Klima Servisi Klima Servis

Merkez Klima Servisi olarak petek temizleme hizmetimizde mevcuttur.Verdiğimiz petek temizleme hizmetinde peteklerinizde ısınmanın verimli olmadığında ,petek temizleme makinelerimiz aracılığı ile özel bir bakım hizmeti sunuyoruz.Sunduğumuz bu hizmet sonucunda peteklerin ısı enerjisini tam anlamıyla yararlandığı gözlemlendi.Petek temizleme hizmetimizde ek olarak doğalgaz faturalarında düşüş sağladığı ve evinizin iyi bir şekilde ısındığını göreceksiniz.Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz. Merkez Klima Servisi olarak Klima alanında Klima bakımı , Klima tamiri ve petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Klima servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında dört bir tarafındaki ilçe ve semtlere faaliyet veren bir şirkettir. Klima cihazların rutin kontrolleri , diğer bakım hizmetleri için her zaman yardımcı olacak ekibimiz müşteri odaklıdır.Klimanizin bakımı konusunda destek alabileceğiniz seçeneklerle her zaman yanınızdayız. Kısa süre içerisinde yaptıracağınız Klima bakımı sayesinde Klimanizi uzun yıllar kullanabileceksiniz. Klima cihazınızın Klima bakımını yaptırmanız özellikle kış aylarında olası arızaların meydana gelmesini engeller. Beklenmedik arızalara karşı temkinli olmanın en iyi yolu, düzenli bir şekilde Klima bakımı yaptırmaktır. Samsung Klima Servisi Klima Servisi Klima bakımı, Klima arızası durumlarında Klima servisimizi tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde arızanın giderilme çalışması ve Klima bakımı gibi konularda kısa süre içerisinde tamir ve bakım işleminizi gerçekleştirecektir. Müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimizin sürekli olarak Klima arızaları ve çözümleri konusunda en iyi sonucu alabilmeniz için hizmet verecek uzman personellerimiz, güler yüzlü davranışlarıyla sizi her zaman iyi hissettirecektir Acil durumlarda ve klasik arızalar söz konusu olduğunda Merkez Klima Servisi hizmetinizdedir . Klima servisimizin 5 kişilik özel çağrı merkezi mevcuttur. Çağrı merkezimizde görev alan personellerimiz teknik bilgileri olan konusuna hakim kişilerden oluşmaktadır.Çağrı merkezimize gelen arızaları öncelikle çağrı merkezimizdeki görevli kişiler telefon talimatları ile çözebilecek gibi ise hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturular. Eğer problem ciddi müdahale isteyen Klima ise uzman Klima servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir.Klima servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini yapmaktadır.Ardından ise Klima arızasının giderilmesi için çalışmalara başlar.Karşılaşılan arıza Klima parçasından kaynaklanıyor ve değiştirilmesi gerekiyor ise Klima servisimiz müşterinin onayını aldıktan sonra işleme başlayıp problemi ortadan kaldırır. Klima Servisi olarak petek temizleme hizmeti vermekteyiz.Petek temizleme hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz hem verimli bir ısı enerjisinden yararlanacaklar hem de doğalgaz faturalarında düşüş olduğunu gözlemleyecekler.

Klima servisi hizmeti veya Klima bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE KLİMA SERVİSİ